Kawai BL-31

900x9003
Wartość: 24 000 zł
Cena/miesiąc: 315 zł

Pianino marki Kawai model BL-31 o numerze seryjnym M610804 to jeden z wielu modeli pianin koncertowych. Mechanizm jest w stanie idealnym, pracuje cicho, płynnie oraz lekko. Instrument skierowany jest nie tylko dla średnio zaawansowanych pianistów, lecz do wszystkich, którzy cenią wygodę gry.

Wybitna japońska fabryka pianin i fortepianów założona przez Koichi Kawai w sierpniu 1927 roku. Kawai to marka doskonałej jakości instrumentów. W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat Kawai stał się światowej klasy producentem instrumentów muzycznych. Pianina akustyczne i fortepiany tej marki stały się wyborem pianistów, nauczycieli, studentów i entuzjastów instrumentów klawiszowych na całym świecie. Produkcja pianin Kawai opiera się na umiejętnym połączeniu tradycyjnego rzemiosła z najnowszymi dostępnymi technologiami i materiałami. Ciągłe dążenie do perfekcji prowadzi do tworzenia profesjonalnych fortepianów scenicznych oraz pianin akustycznych. Kawai to także odwieczny rywal znakomitych instrumentów firmy Yamaha. Obie firmy po dziś dzień prześcigają się w produkcji coraz lepszych instrumentów. Rywalizajca jest gwarantem najwyższej jakości produktów.

Wymiary instrumentu: szerokość 146 cm, głębokość 61 cm, wysokość 124 cm

Pianino jest objęte 24-miesięczną gwarancją.

Pianino zostało wyregulowane i nastrojone w pracowni pianin i fortepianów Piano-Forte Daniela Kałużnego, pasjonata instrumentów klawiszowych, absolwenta Technikum Budowy Fortepianów. Daniel posiada wieloletnie doświadczenie w renowacji, naprawie i strojeniu pianin i fortepianów w Polsce i za granicą.

Ten i inne instrumenty możesz zobaczyć w salonie w Bytomiu, przy ul. Miechowickiej 30 po uprzednim, telefoniczym umówieniu wizyty - nr telefonu 601 45 82 99.

Chętnie opowiemy o pianinie i odpowiemy na wszystkie pytania!

Serdecznie zapraszamy!

Transport ustalany indywidualnie. Pierwsze strojenie w cenie instrumentu.

Wyślij wiadomość i zapytaj o dostępność

Galeria

900x9003
900x900 17
156
266