Yamaha U3 563192

28
Wartość pianina: 19 000 zł
Cena/miesiąc: 315 zł

Pianino marki Yamaha model U3 o numerze 563192.

Piękne pianino w kolorze czarnym wykończone w poliestrze na wysoki połysk. Yamaha U3 jest jednym z najlepiej sprzedających się pianin. Klienci na nie nie narzekają. Są zwykle zadowoleni z ich brzmienia oraz trwałości. Jest to jeden z najbardziej lubianych modeli Yamahy jak i w ogóle – pianin.
Ze względu na swoje właściwości jest użytkowana oraz polecana przez profesjonalnych muzyków. Wybór często podyktowany jest brakiem miejsca na fortepian. I tu model U3 Yamahy sprawdza się znakomicie Również szkoły muzyczne oraz muzyczne uczelnie wyższe posiadają te instrumenty ze względu na ich wysoką jakość, niezawodność oraz walory brzmieniowe. Jest chwalona nie tylko za dźwięk oraz wygląd ale również za niezwykle precyzyjny mechanizm ( jest to mechanizm własny Yamahy), który pozwala wydobyć z instrumentu to co najlepsze.
Pianina Yamaha U3 są to instrumenty wysokie (około 130 cm), dzięki czemu posiadają duży potencjał akustyczny. Są głośniejsze dzięki temu i dłużej wybrzmiewają (dłuższe struny, większy rezonans). Dzięki takiej konstrukcji, są zaliczane do grona pianin koncertowych, w których dźwięk musi być nośny.

Wymiary instrumentu: szerokość 156 cm, głębokość 68 cm, wysokość 131 cm

Pianino jest objęte 24-miesięczną gwarancją.

Pianino zostało wyregulowane i nastrojone w pracowni pianin i fortepianów Piano-Forte Daniela Kałużnego, pasjonata instrumentów klawiszowych, absolwenta Technikum Budowy Fortepianów. Daniel posiada wieloletnie doświadczenie w renowacji, naprawie i strojeniu pianin i fortepianów w Polsce i za granicą.

Ten i inne instrumenty możesz zobaczyć w salonie w Bytomiu, przy ul. Miechowickiej 30 po uprzednim, telefonicznym ustaleniu terminu - numer telefonu 601 458 299.

Transport ustalany indywidualnie.

Zapraszamy.

Wyślij wiadomość i zapytaj o dostępność

Galeria

28
U3 1 900x900
39